Rekrutacja do przedszkola.png
kubusiowi.JPG
szkola w  ruchu.jpg
logo_eTw.png
akademia_wyobrazni.png
logo chronmy dzieci.png
Godło baner.jpg
Wyszukiwarka
Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
18 19 20 21 22 23 24
Sobota, 23.02.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
Piątek, 08.03.2019
Miejsce: Rypiński dom kultury
Niedziela, 24.03.2019
Miejsce: Rypiński Dom Kultury - Kino Bałtyk
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Powiązane galerie:
Środa, 04.07.2018
Agnieszka GóralczykLiczba wyświetleń: 319
Żegnamy przedszkole - Zuchy I

„…to pierwszy wielki zakręt w Naszym małym życiu…”

Dnia 20.06.2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola przez najstarsze dzieci, które już od września pójdą do szkoły. Dzieci prezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne, taneczne i wokalne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i uśmiechem radości ze strony rodziców.

Po zakończeniu występów głos zabrała Pani Monika – wychowawczyni grupy, wywołując wzruszenie zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Pani dyrektor  złożyła podziękowania rodzicom za pomoc i współpracę, a szczególnie aktywni rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania. Natomiast rodzice w tajemnicy przed wychowawczyniami przygotowali w imieniu swoim i dzieci podziękowania Pani dyrektor oraz nauczycielkom za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Najważniejszym jednak momentem  było wręczenie pamiątkowych dyplomów ukończenia przedszkola dla dzieci, drobnych upominków i książek z dedykacją. Pewnie niejedna łezka zakręciła się w oku. Przecież "tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas!

Uroczystość zakończył wspólny słodki poczęstunek, uściski i wspólne pamiątkowe zdjęcia.

DROGIE DZIECI,

„…TO PIERWSZY WIELKI ZAKRĘT W WASZYM MAŁYM ŻYCIU”, ale zakręt który pokonacie łagodnie, bo dziś wiemy, że jesteście do tego dobrze przygotowani… zakręt, który pokonacie wspólnie ze wsparciem waszych wspaniałych rodziców.

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny Wam: zabawa, uśmiech, zadowolenie  nawet z małych sukcesów.

         To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy, pierwsze przyjaźnie.  To wszystko tworzy wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

 

Drogie dzieci życzymy Wam powodzenia w szkole, abyście pozostały takie jakie jesteście, byście odnosiły sukcesy, zawarły nowe przyjaźnie, ale i nie zapomniały o Waszym przedszkolu, Waszych paniach, które zawsze możecie odwiedzić.

 

Teraz życzymy Wam udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, wypoczywajcie, by po wakacjach mieć siłę na nowe wyzwania w SZKOLE.

 

 

IRMINA RYNCARZ

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ